Mondi Koltuk Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Mondi Mobilya 2012 sezonu için harika koltuk modelleri tasarlamış görünüyor. Mobilya, özellikle de koltuk takımı seçmek bazen işkence haline gelebiliyor, çünkü piyasada öylesine marka ve model var ki bunların arasından sıyrılmak oldukça güç.  Ve bu konuda biz de size yardımcı olmak için hem koltuk takımları hakkında bilgiler vermek hem de modellerden örnekler sunmak amacıyla bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Mondi Koltuk Takımları da bu yıl hem ev hem ofis dekorasyonu sınıfında oldukça modern görünümde modellerle sizlerin karşısına çıkıyor. Bizce mobilya alırken Mondi’ye de bir göz atın. Mondi’nin koltuk takımı modelleri ise şöyle sıralanıyor. Fiore Line Koltuk takımı, Troy Koltuk takımı, Valencia Koltuk takımı, Barcelona Koltuk Takımı, Royal Delux Koltuk Takımı, Evitra Koltuk Takımı, Genova Koltuk Takımı, İnci Koltuk takımı, Parma Koltuk takımı Mondi Koltuk Takımları fiyatlarına göz atarsak da ikili koltuklar 790 tl de başlayan fiyatlarda  koltuk takımının tamamı da 2900 tl civarında. Dilerseniz tüm modeller için Mondi mağazalarına da göz atabilirsiniz.

mondi koltuk takimlari01 300x175 Mondi Koltuk Takımları mondi koltuk takimlari02 300x175 Mondi Koltuk Takımları mondi koltuk takimlari03 300x175 Mondi Koltuk Takımları mondi koltuk takimlari04 300x175 Mondi Koltuk Takımları mondi koltuk takimlari05 300x175 Mondi Koltuk Takımları

"Mondi Koltuk Takımları" YAZISINA 1 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Mondi Koltuk Takımları'.

  1. meyra dedi ki:

    gerçekten hoş modeller var, ama gerçekten koltuk takımı seçmek zor iş, önce evi ayarlamakta fayda var, şimdi salonlar küçücük uygun koltuk takımını bulmak lazım..

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!